0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Qatar Stars League
Al-Gharrafa
۱
۱
Al-Wakra
Finished
۱۹:۰۰
Al Sailiya
۱
۱
Al-Shamal
inprogress
۲۱:۱۰
  Republic of Korea K-League 1
Suwon City
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۱
۰
Daegu FC
Finished
۱۵:۰۰
  Japan YBC Levain Cup
Kawasaki Frontale
۲
۲
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۰
Vissel Kobe
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۵:۰۰
Yokohama F Marinos
۱
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
  England League Cup
Blackburn Rovers
-
-
Hartlepool United
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Middlesbrough FC
-
-
Barnsley FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Coventry City FC
-
-
Bristol City FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Sheffield Wednesday FC
-
-
Sunderland
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Port Vale
-
-
Rotherham United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Plymouth Argyle FC
-
-
Peterborough United
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  South America Copa Libertadores
CR Flamengo RJ
۱
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۵:۰۰
  South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns FC
۰
۰
TS Galaxy
inprogress
۲۲:۰۰
Amazulu FC
۲
۱
Supersport United
Finished
۱۹:۳۰
Stellenbosch FC
۰
۰
Orlando Pirates FC
inprogress
۲۲:۰۰
Chippa United
۰
۰
Royal AM
inprogress
۲۲:۰۰
Sekhukhune United
۰
۰
Golden Arrows
inprogress
۲۲:۰۰
  World Friendly Club Matches
FC Barcelona B
۰
۱
Valencia CF B
inprogress
۲۱:۳۰
San Donato Tavarnelle
۱
۱
Scandicci
inprogress
۲۰:۳۰
CD Atletico Baleares
۱
۰
SCR Pena Deportiva
inprogress
۲۱:۱۵
AC Monopoli
۱
۱
Sorrento SC
Finished
۲۰:۰۰
Atletico Madrid B
۰
۱
San Sebastian De Los Reyes
inprogress
۲۲:۰۰
Gubbio
۱
۰
ASD Sporting Trestina
Finished
۲۰:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۰
۴
AD Alcorcon B
inprogress
۲۲:۳۰
Getafe B
۲
۴
Navalcarnero
Finished
۱۲:۰۰
Coruxo CF
۱
۰
Pontevedra
Finished
۱۹:۳۰
Real Sociedad B
۰
۱
Rayo Majadahonda
inprogress
۲۰:۳۰
Carrarese
۱
۱
Monterosi FC
inprogress
۲۰:۳۰
Asd Pineto Calcio
۰
۴
Recanatese
Finished
۱۹:۳۰
Union Popular Langreo
۰
۱
CD Lealtad
inprogress
۲۱:۳۰
Anorthosis Famagusta
۰
۰
Doxa Katokopias
inprogress
۲۱:۳۰
Feralpisalo
۱
۲
ACD Virtus Entella
inprogress
۲۰:۳۰
SD Amorebieta
۰
۰
CD Numancia
inprogress
۲۱:۳۰
Real Titanico FC
۱
۱
Real Oviedo II
inprogress
۲۱:۳۰
Real Murcia
۰
۰
Alcorcon
inprogress
۲۱:۳۰
Panachaiki
۰
۱
PAE APS Atromitos Athens
inprogress
۲۱:۰۰
NK Domzale
۰
۳
FC Shakhtar Donetsk
inprogress
۲۱:۳۰
CF Peralada
۰
۱
CE Sabadell
inprogress
۲۱:۳۰
UM Escobedo
۰
۳
CD Laredo
inprogress
۲۱:۳۰
Sestao River Club
۰
۰
Athletic Bilbao B
inprogress
۲۲:۰۰
UD Logrones
-
-
Cultural Leonesa
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
UE Olot
۰
۰
Gimnastic de Tarragona
inprogress
۲۱:۳۰
CA Bembibre
-
-
Atletico Astorga CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Vilafranca
۰
۱
AE Prat
inprogress
۲۱:۳۰
Arandina CF
۱
۰
Gimnastica Segoviana
inprogress
۲۲:۰۰
Antequera
-
-
U.D. Melilla
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Aguilas CF
۰
۰
UD Almeria B
inprogress
۲۲:۳۰
San Fernando Club Deportivo
-
-
Real Betis B
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
AL Dhafra
۳
۰
Kazma
Finished
۱۹:۳۰
Ethnikos Achnas FC
۱
۰
Enosis Neon Paralimni FC
inprogress
۲۰:۳۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۰
۰
AD Union Adarve
inprogress
۲۲:۰۰
AC Forli
-
-
Cesena FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۱
ASD Villa D'Alme
Finished
۲۰:۳۰
Celta de Vigo B
۱
۱
Bergantinos CF
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Serie B
Gremio RS
۵
۱
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
Sampaio Correa-MA
۲
۰
EC Bahia
Finished
۰۵:۰۰
Londrina EC
۱
۲
Cruzeiro MG
Finished
۰۴:۳۰
CS Alagoano
۱
۰
Brusque
Finished
۰۴:۰۰
Ituano SP
۴
۱
Sport Club do Recife
Finished
۰۲:۳۰
AA Ponte Preta
۳
۱
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
Tombense MG
۰
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۵:۰۰
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
Vitoria Guimaraes
۱
۰
HNK Hajduk Split
inprogress
۲۰:۳۰
  Asia AFC Cup
The Cong Viettel FC
۰
۱
Kuala Lumpur FA
Finished
۱۵:۳۰
  Egypt Premier League
Smouha
۰
۰
Future FC
inprogress
۲۱:۰۰
Al Moqawloon Al Arab
۰
۰
El Gounah
inprogress
۲۱:۰۰
  Mexico Liga de Expansion
Celaya
۱
۰
CD Tepatitlan de Morelos
Finished
۰۲:۳۵
Pumas Tabasco
۲
۱
Alacranes de Durango
Finished
۰۴:۳۵
CA La Paz
۲
۲
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۶:۳۵
  Malaysia Premier League
Kelantan FA
۱
۲
Perak
Finished
۱۳:۳۰
UITM FC
۴
۱
Skuad Projek
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۴:۰۰
  World FIFA U20 World Cup Women
Germany U20 (W)
۰
۰
Colombia U20 (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Poland 1. Division
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۰
۱
Skra Czestochowa
inprogress
۲۰:۳۰
LKS Lodz
-
-
MKS Puszcza Niepolomice
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۱
۰
GKS 71 Tychy
inprogress
۲۰:۳۰
Resovia Rzeszow
۱
۳
Arka Gdynia
inprogress
۲۰:۳۰
  China League One
Shaanxi Changan
۱
۱
Qingdao Youth Island
Finished
۱۲:۳۰
Kunshan
۱
۱
Shenyang Urban FC
Finished
۱۲:۳۰
Nantong Zhiyun
۳
۰
Tianshan Leopard F.C
Finished
۱۲:۳۰
  South America Copa Sudamericana
Independiente Del Valle
۴
۱
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۵:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۳
۰
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۲:۴۵
  Australia FFA Cup
Bentleigh Greens SC
۱
۲
Sydney FC
Finished
۱۴:۰۰
Modbury Jets
۰
۴
Macarthur FC
Finished
۱۴:۰۰
  Slovakia 1. Liga Women
MFK Ruzomberok (W)
۳
۰
FC Petrzalka (W)
Finished
۱۹:۳۰
Slovan Bratislava (W)
۳
۱
Spartak Myjava (W)
Finished
۱۹:۳۰
Union Nove Zamky (W)
۰
۳
FK AS Trencin (W)
Finished
۱۹:۳۰
SKF Zilina (W)
۱
۱۲
Dukla Banska Bystrica (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Uzbekistan Super League
Olmaliq AGMK
۴
۰
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۸:۳۰
FC Bunyodkor
۱
۲
PFK Qizilqum
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Tvaakers IF
۱
۰
Qviding FIF
inprogress
۲۱:۰۰
FC Trollhaettan
۰
۱
Vanesrborgs IF
inprogress
۲۱:۳۰
IFK Malmo FK
۰
۱
Lunds BK
inprogress
۲۱:۳۰
IK Oddevold
۰
۱
GAIS
inprogress
۲۱:۳۰
Torns IF
۱
۲
BK Olympic
inprogress
۲۱:۳۰
  Switzerland Super League
FC Luzern
۱
۱
Grasshopper Club Zurich
inprogress
۲۱:۳۰
  Bolivia LFPB
Jorge Wilstermann
۰
۱
Oriente Petrolero
Finished
۰۴:۴۵
Real Tomayapo
۱
۰
Independiente Petrolero
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia Primera B
Cucuta Deportivo
۱
۲
Boyaca Chico
Finished
۰۱:۳۰
  Germany 3.Liga
1.FC Dynamo Dresden
۱
۰
SC Verl 1924
inprogress
۲۱:۳۰
1. FC Saarbrucken
۰
۰
BV Borussia 09 Dortmund II
inprogress
۲۱:۳۰
SV Wehen Wiesbaden
۲
۰
SpVgg Bayreuth
inprogress
۲۱:۳۰
VfL Osnabruck
۰
۱
FC Ingolstadt 04
inprogress
۲۱:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۰
۰
FC Erzgebirge Aue
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Primera B
Melipilla
۱
۰
Union San Felipe
Finished
۰۴:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Stjarnan (W)
۲
۲
Breidablik (W)
Finished
۰۰:۳۰
Throttur Reykjavik (W)
۳
۰
UMF Selfoss (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia Primera A
America de Cali
۲
۰
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۵:۰۰
  Norway NM Cup
Jerv
۲
۲
Odds Ballklubb
inprogress
۲۰:۳۰
  Argentina Reserve League
CA Independiente Reserves
۱
۲
Lanus Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Central Cordoba Reserves
۰
۳
Atletico Tucuman Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۱
Colon Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Sarmiento Reserves
۳
۱
CA Huracan Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Camioneros Reserves
۱
۳
Atlanta Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Copa Paraguay
Club Atletico Tembetary
۲
۰
Deportivo Capiata
Finished
۰۰:۳۰
River Plate Asuncion
۱
۴
12 de Octubre
Finished
۰۳:۰۰
Atletico Colegiales
-
-
Resistencia SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Sarajevo
-
-
FK Tuzla City
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
IF Sylvia
۰
۱
Taby FK
inprogress
۲۱:۳۰
Sollentuna Utd FF
۲
۰
TEAM TG FF
inprogress
۲۱:۳۰
Gefle IF
۳
۰
FC Stockholm Internazionale
inprogress
۲۱:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
۰
۰
Sandvikens IF
inprogress
۲۱:۳۰
Pitea IF
۱
۰
Umea FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
FC Vaajakoski
۰
۲
JJK Jyvaskyla
Finished
۲۰:۰۰
  Panama Liga Prom
CA Independiente de La Chorrera II
۱
۱
Udelas FC
Finished
۰۷:۰۰
Universidad de Panama
۲
۳
SD Atletico Nacional
Finished
۰۳:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۰
۰
Champions FC Academy
Finished
۰۳:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose
۲
۲
LD Alajuelense
Finished
۰۶:۳۰
CS Herediano
۱
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Vidar
۱
۱
Sandnes Ulf 2
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Almirante Brown
۲
۰
Independiente Rivadavia
Finished
۰۴:۴۰
Deportivo Madryn
-
-
Deportivo Moron
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Slovakia Cup
Lokomotiva Kosice
۲
۳
Spartak Medzev
Finished
۱۹:۳۰
Krasnohorske Podhradie
۱
۰
OSK Rudnany
Finished
۱۹:۳۰
PSC Pezinok
۰
۱
SK Vrakuna Bratislava
Finished
۱۹:۳۰
Spartak Vysoka Nad Kysucou
۱
۴
SK Javornik Makov
Finished
۱۹:۳۰
Sasova
۱
۵
SK Badin Obcianske Zdruzenie
Finished
۱۹:۳۰
FC Komjatice
۱
۷
FK Nove Zamky
Finished
۱۹:۳۰
MFK Tahanovce
۱
۵
TJ Mladost Kalsa
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
Utsiktens BK U21
۲
۳
IFK Goteborg U21
Finished
۱۹:۰۰
Osters IF U21
۳
۱
Landskrona Bois U21
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
Gundelfingen
۳
۰
Turkspor Augsburg
inprogress
۲۱:۰۰
FC 1907 Memmingen
۰
۰
TSV 1860 Munchen II
inprogress
۲۲:۰۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Buhos ULVR F.C.
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۱
۲
Pine Hills
Finished
۱۴:۰۰
  Malaysia Super League
Terengganu
۱
۲
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kolmonen
HaPK
۴
۰
SavU
Finished
۲۰:۰۰
PK 37 Iisalmi
۵
۰
KeuPa
Finished
۲۰:۰۰
BK-46
۱
۱
Poxyt
Finished
۲۰:۰۰
  World Friendly Club Matches Women
Athletic Bilbao (W)
۰
۰
Eibar (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Flora Tallinn (W)
۰
۲
Gintra Universitetas (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic Czech Cup
FK Viktorie Prerov
۱
۴
Prostejov
Finished
۱۹:۳۰
  Jordan Jordan 1st Division
Al-Karmel
۰
۳
Al Hashemeya
Finished
۱۸:۳۰
  Poland II Liga
Garbarnia
۳
۱
Slask Wroclaw II
Finished
۱۹:۳۰
Zaglebie Lubin II
۱
۰
Lech Poznan II
Finished
۱۹:۳۰
Motor Lublin
۰
۲
KKS 1925 Kalisz
inprogress
۲۱:۳۰
Gornik Polkowice
۱
۲
Pogon Siedlce
inprogress
۲۰:۳۰
Radunia Stezyca
۲
۱
KS Hutnik Krakow
inprogress
۲۰:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
۰
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۹:۳۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
۲
۱
Wisla Pulawy
inprogress
۲۰:۳۰
Olimpia Elblag
۱
۰
Stomil Olsztyn
inprogress
۲۱:۳۰
  England Professional Development League
Wigan U21
۵
۰
Watford U21
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Copa Uruguay
Rampla Juniors
-
-
Rio Negro de San Jose
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Colon FC
۲
۰
Los Halcones
inprogress
۲۱:۰۰
La Luz
-
-
Deportivo Italiano FC del Uruguay
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Panama LPF
Independiente de La Chorrera
۳
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۳:۴۵
Herrera FC
۲
۲
Deportivo Universitario
Finished
۰۶:۰۰
  Lithuania I Lyga
Minija Kretinga
۳
۱
BFA Vilnius
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga West
SV Lippstadt 08
۲
۰
SV Rodinghausen
inprogress
۲۰:۳۰
SV Straelen
۰
۰
1. FC Kaan-Marienborn
inprogress
۲۲:۰۰
  Iceland 1. Deild
UMF Selfoss
۱
۱
Thor Akureyri
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Eskilsminne IF
۱
۰
Ullareds IK
inprogress
۲۲:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic Reserves
۲
۱
Lambton Jaffas Reserves
Finished
۱۲:۴۵
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Heider SV
۱
۰
SC Weiche Flensburg 08 II
inprogress
۲۱:۳۰
TSV Pansdorf
۱
۲
Inter Turkspor Kiel
inprogress
۲۱:۳۰
Union Neumuenster
۱
۲
FC Kilia Kiel
inprogress
۲۱:۳۰
TSV Bordesholm
۱
۰
TSB Flensburg
inprogress
۲۱:۳۰
Oldenburger SV
۰
۰
Eckernforder SV
inprogress
۲۱:۳۰
  Scotland Challenge Cup
Spartans
-
-
Glasgow Rangers II
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Hibernian II
-
-
Brechin City
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Guatemala Liga Nacional
Malacateco
۱
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۷
۱
Young Lions
Finished
۱۶:۱۵
  United States USL Championship
New York Red Bulls II
۲
۱
Atlanta United II
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Gaucho U20
SC Internacional RS U20
۳
۰
Sao Jose RS U20
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Super Cup Women
SL Benfica (W)
۱
۰
Braga (W)
inprogress
۲۱:۰۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Lauterach
۰
۰
Dornbirner SV
inprogress
۲۱:۳۰
FC Wolfurt
۳
۰
FC Egg
inprogress
۲۱:۰۰
Admira Dornbirn
۰
۰
VfB Hohenems
inprogress
۲۱:۰۰
SC Rothis
۲
۱
RW Rankweil
inprogress
۲۱:۰۰
IPA SC Gofis
۱
۱
FC Rotenberg
inprogress
۲۱:۰۰
  Asia CAFA U19 Championship
Iran U19
۲
۲
Kyrgyzstan U19
Finished
۱۷:۳۰
Tajikistan U19
۰
۳
Uzbekistan U19
inprogress
۲۰:۲۹
  World Islamic Solidarity Games U23
Senegal U23
۱
۱
Algeria U23
Finished
۱۸:۳۰
Morocco U23
۰
۲
Saudi Arabia U23
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Capivariano FC U20
-
-
EC Agua Santa U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Bragantino U20
-
-
Flamengo SP U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ibrachina U20
-
-
Sao Caetano U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ituano U20
-
-
Gremio Osasco Audax EC U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SKA Brasil U20
-
-
Botafogo SP U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Monte Azul U20
-
-
CA Penapolense U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ponte Preta SP U20
-
-
XV de Novembro (Piracicaba) U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Guarani SP U20
-
-
Gremio Novorizontino U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Desportivo Brasil U20
-
-
CA Assisense U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Palmeiras U20
-
-
Sao Bento U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Iceland Cup
KA Akureyri
-
-
Aegir
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Eastern Suburbs U23
۱
۳
Peninsula Power U23
Finished
۱۴:۰۰
  Cameroon Championship Women
Lekie Filles FC (W)
۱
۲
Louves Minproff (W)
Finished
۱۹:۰۰
Ebolowa (W)
۰
۱
Caiman Filles Douala (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Landespokal
Hohenlimburg 1910
۱
۱
SG Wattenscheid 09
inprogress
۲۱:۳۰
Hunfelder
۰
۱
Adler Weidenhausen
inprogress
۲۱:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Polva FC Lootos (W)
۰
۱
JK Tallinna Kalev (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Oceania OFC Champions League Group A
Venus
۰
۱
ABM Galaxy
Finished
۰۷:۳۰
Lae City
۲
۳
Central Coast FC
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Araguari AC U20
۰
۴
America MG U20
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Football Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۱
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
  Iceland 4. Deild
Ymir
۲
۱
Hamar Hveragerdi
Finished
۰۰:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Subiaco AFC (W)
۲
۵
Perth SC (W)
inprogress
۱۶:۱۵
  Myanmar National League
Rakhine United
۱
۳
Hantharwady United
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Rio Cup
Barra da Tijuca
۳
۲
Artsul Futebol Clube
Finished
۱۷:۳۰
  Poland IV Liga
Okocimski Brzesko
۲
۲
Radziszowianka Radziszow
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Copa Catalunya
UE Rapitenca
۰
۰
Sant Andreu Barcelona
inprogress
۲۲:۰۰
  Russia FNL 2, Group 2
Zenit St Petersburg II
۲
۱
Yadro Saint-Peterburg
Finished
۱۹:۳۰
Murom
۱
۰
FC Tver
Finished
۱۹:۳۰
Znamya Truda OZ
۰
۳
Torpedo Vladimir
Finished
۲۰:۰۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۲
۱
Spartak Kostroma
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV 1919 Mainz Gonsenheim
۰
۰
TSV Schott Mainz
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
FC Kray
۰
۰
VfB 03 Hilden
inprogress
۲۱:۴۵
FC Monheim
۰
۱
Turu Dusseldorf 1880
inprogress
۲۲:۰۰
FSV Duisburg
۰
۰
Union Nettetal
inprogress
۲۲:۰۰
Cronenberger SC
۰
۰
SSVg Velbert
inprogress
۲۲:۰۰
Spvg Schonnebeck 1910
۰
۰
SC St Tonis 11/20
inprogress
۲۲:۰۰
TVD Velbert
۰
۰
Sportfreunde Baumberg
inprogress
۲۲:۰۰
Ratinger Spvg
۰
۱
VfB Homberg
inprogress
۲۲:۰۰
MSV Düsseldorf
۰
۱
TSV Meerbusch
inprogress
۲۲:۰۰
  Iceland U19 League
Fjolnir U19
-
-
Keflavik/Reynir/Vidir U19
inprogress
۲۱:۳۰
  Estonia Estonian Cup
Paide Linnameeskond III
۳
۴
Johvi FC Phoenix
inprogress
۲۰:۳۰
  Gambia Division 2
Kiang West FC
۰
۰
Greater Tomorrow FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Emerging Jets (W)
۰
۰
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Norway U19 Cup
Brann U19
۱
۳
Stabaek U19
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۱
۳
Amkar
Finished
۱۵:۳۰
Irtysh Omsk
۰
۲
Zenit Izhevsk
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly International Matches U23
Cameroon U23
۲
۳
Turkey U23
Finished
۱۵:۰۰
  Vietnam National Cup Women
Phong Phu Ha Nam II (W)
-
-
TP Ho Chi Minh FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Than Khoang San Viet Nam (W)
۰
۲
Ha Noi (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Australia VIC Premier League Women
Whitehorse United SC (W)
۱
۲
Eltham Redbacks (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Russia FNL 2, Group 3
SKA Khabarovsk II
۰
۱
FK Kaluga
Finished
۱۰:۳۰
FC Balashikha
۰
۱
Kolomna
Finished
۱۳:۳۰
Strogino Moscow
۴
۲
Sakhalin Sakhalinsk
Finished
۱۴:۳۰
Khimki II
۰
۰
Zenit Penza
Finished
۱۴:۳۰
Dynamo Vladivostok
۲
۲
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Noginsk
۱
۲
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۸:۳۰
FK Dolgoprudny
۰
۱
FK Sokol Saratov
Finished
۱۹:۳۰
Avangard Kursk
۰
۰
FK Dinamo Bryansk
Finished
۱۹:۳۰
Zvezda Ryazan
۰
۰
Rodina-2
Finished
۲۰:۰۰
  Brazil Paulista Women
Portuguesa de Desportos SP (W)
-
-
Realidade Jovem (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC Sao Bernardo (W)
-
-
Corinthians Paulista (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید