0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Qatar Stars League
Al-Gharrafa
۱
۱
Al-Wakra
Finished
۱۹:۰۰
Al Sailiya
-
-
Al-Shamal
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۰
  Republic of Korea K-League 1
Suwon City
۰
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۱
۰
Daegu FC
Finished
۱۵:۰۰
  Japan YBC Levain Cup
Kawasaki Frontale
۲
۲
Cerezo Osaka
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۱
۰
Vissel Kobe
Finished
۱۴:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۵:۰۰
Yokohama F Marinos
۱
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۴:۳۰
  South America Copa Libertadores
CR Flamengo RJ
۱
۰
Corinthians Paulista
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Serie B
Gremio RS
۵
۱
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
Sampaio Correa-MA
۲
۰
EC Bahia
Finished
۰۵:۰۰
Londrina EC
۱
۲
Cruzeiro MG
Finished
۰۴:۳۰
CS Alagoano
۱
۰
Brusque
Finished
۰۴:۰۰
Ituano SP
۴
۱
Sport Club do Recife
Finished
۰۲:۳۰
AA Ponte Preta
۳
۱
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۴:۰۰
Tombense MG
۰
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۵:۰۰
  Asia AFC Cup
The Cong Viettel FC
۰
۱
Kuala Lumpur FA
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Celaya
۱
۰
CD Tepatitlan de Morelos
Finished
۰۲:۳۵
Pumas Tabasco
۲
۱
Alacranes de Durango
Finished
۰۴:۳۵
CA La Paz
۲
۲
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۶:۳۵
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
Vitoria Guimaraes
۱
۰
HNK Hajduk Split
inprogress
۲۰:۳۰
  Malaysia Premier League
Kelantan FA
۱
۲
Perak
Finished
۱۳:۳۰
UITM FC
۴
۱
Skuad Projek
Finished
۱۷:۳۰
  Egypt Premier League
Smouha
-
-
Future FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Al Moqawloon Al Arab
۰
۰
El Gounah
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Uzbekistan Super League
FC Bunyodkor
۰
۲
PFK Qizilqum
inprogress
۱۹:۳۰
Olmaliq AGMK
۴
۰
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۴:۰۰
  China League One
Shaanxi Changan
۱
۱
Qingdao Youth Island
Finished
۱۲:۳۰
Kunshan
۱
۱
Shenyang Urban FC
Finished
۱۲:۳۰
Nantong Zhiyun
۳
۰
Tianshan Leopard F.C
Finished
۱۲:۳۰
  South America Copa Sudamericana
Independiente Del Valle
۴
۱
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۵:۰۰
Atletico Clube Goianiense
۳
۰
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۲:۴۵
  Australia FFA Cup
Bentleigh Greens SC
۱
۲
Sydney FC
Finished
۱۴:۰۰
Modbury Jets
۰
۴
Macarthur FC
Finished
۱۴:۰۰
  Slovakia 1. Liga Women
MFK Ruzomberok (W)
۱
۰
FC Petrzalka (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Slovan Bratislava (W)
۲
۱
Spartak Myjava (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Union Nove Zamky (W)
۰
۱
FK AS Trencin (W)
inprogress
۱۹:۳۰
SKF Zilina (W)
۱
۷
Dukla Banska Bystrica (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Bolivia LFPB
Jorge Wilstermann
۰
۱
Oriente Petrolero
Finished
۰۴:۴۵
Real Tomayapo
۱
۰
Independiente Petrolero
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia Primera B
Cucuta Deportivo
۱
۲
Boyaca Chico
Finished
۰۱:۳۰
  Chile Primera B
Melipilla
۱
۰
Union San Felipe
Finished
۰۴:۳۰
  Switzerland Super League
FC Luzern
-
-
Grasshopper Club Zurich
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
AC Monopoli
۱
۱
Sorrento SC
inprogress
۲۰:۰۰
San Donato Tavarnelle
۰
۱
Scandicci
inprogress
۲۰:۳۰
Getafe B
۲
۴
Navalcarnero
Finished
۱۲:۰۰
Gubbio
۰
۰
ASD Sporting Trestina
inprogress
۲۰:۳۰
Asd Pineto Calcio
۰
۳
Recanatese
inprogress
۱۹:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
-
-
AD Alcorcon B
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Coruxo CF
۱
۰
Pontevedra
inprogress
۱۹:۳۰
Real Sociedad B
۰
۰
Rayo Majadahonda
inprogress
۲۰:۳۰
Carrarese
۰
۰
Monterosi FC
inprogress
۲۰:۳۰
Panachaiki
۰
۰
PAE APS Atromitos Athens
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Feralpisalo
۱
۱
ACD Virtus Entella
inprogress
۲۰:۳۰
NK Domzale
-
-
FC Shakhtar Donetsk
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Real Titanico FC
-
-
Real Oviedo II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
UE Olot
-
-
Gimnastic de Tarragona
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Real Murcia
-
-
Alcorcon
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ethnikos Achnas FC
۰
۰
Enosis Neon Paralimni FC
inprogress
۲۰:۳۰
Vilafranca
-
-
AE Prat
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AL Dhafra
۲
۰
Kazma
inprogress
۱۹:۳۰
Fanfulla Cavenago
۰
۰
ASD Villa D'Alme
inprogress
۲۰:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Stjarnan (W)
۲
۲
Breidablik (W)
Finished
۰۰:۳۰
Throttur Reykjavik (W)
۳
۰
UMF Selfoss (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Colombia Primera A
America de Cali
۲
۰
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۵:۰۰
  Argentina Reserve League
CA Independiente Reserves
۱
۲
Lanus Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Central Cordoba Reserves
۰
۳
Atletico Tucuman Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal de Sarandi Reserves
۰
۱
Colon Reserves
Finished
۱۸:۳۰
CA Sarmiento Reserves
۳
۱
CA Huracan Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Camioneros Reserves
۱
۳
Atlanta Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Tvaakers IF
۰
۰
Qviding FIF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Trollhaettan
-
-
Vanesrborgs IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
IK Oddevold
-
-
GAIS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
IFK Malmo FK
-
-
Lunds BK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Torns IF
-
-
BK Olympic
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Paraguay Copa Paraguay
Club Atletico Tembetary
۲
۰
Deportivo Capiata
Finished
۰۰:۳۰
River Plate Asuncion
۱
۴
12 de Octubre
Finished
۰۳:۰۰
  Germany 3.Liga
1.FC Dynamo Dresden
-
-
SC Verl 1924
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Wehen Wiesbaden
-
-
SpVgg Bayreuth
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
1. FC Saarbrucken
-
-
BV Borussia 09 Dortmund II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
-
-
FC Erzgebirge Aue
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
VfL Osnabruck
-
-
FC Ingolstadt 04
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose
۲
۲
LD Alajuelense
Finished
۰۶:۳۰
CS Herediano
۱
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۶:۳۰
  Panama Liga Prom
CA Independiente de La Chorrera II
۱
۱
Udelas FC
Finished
۰۷:۰۰
Universidad de Panama
۲
۳
SD Atletico Nacional
Finished
۰۳:۳۰
Sporting San Miguelito Reserves
۰
۰
Champions FC Academy
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Sollentuna Utd FF
-
-
TEAM TG FF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
IF Sylvia
-
-
Taby FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gefle IF
-
-
FC Stockholm Internazionale
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
-
-
Sandvikens IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Pitea IF
-
-
Umea FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Poland 1. Division
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۰
۰
Skra Czestochowa
inprogress
۲۰:۳۰
Resovia Rzeszow
۰
۱
Arka Gdynia
inprogress
۲۰:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۱
۰
GKS 71 Tychy
inprogress
۲۰:۳۰
  South Africa Premier League
Amazulu FC
۱
۱
Supersport United
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Almirante Brown
۲
۰
Independiente Rivadavia
Finished
۰۴:۴۰
  Sweden U21 Allsvenskan
Utsiktens BK U21
۲
۳
IFK Goteborg U21
inprogress
۱۹:۰۰
Osters IF U21
۳
۱
Landskrona Bois U21
inprogress
۱۹:۳۰
Skovde AIK U21
۰
۰
BK Hacken U21
inprogress
۱۹:۳۰
  Ecuador Liga Pro Serie B
Buhos ULVR F.C.
۰
۱
El Nacional Quito
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۱
۲
Pine Hills
Finished
۱۴:۰۰
  Malaysia Super League
Terengganu
۱
۲
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
FC Vaajakoski
۰
۱
JJK Jyvaskyla
inprogress
۲۰:۰۰
  Finland Kolmonen
HaPK
۰
۰
SavU
inprogress
۲۰:۰۰
PK 37 Iisalmi
۲
۰
KeuPa
inprogress
۲۰:۰۰
BK-46
۱
۰
Poxyt
inprogress
۲۰:۰۰
  Jordan Jordan 1st Division
Al-Karmel
۰
۳
Al Hashemeya
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic Czech Cup
FK Viktorie Prerov
۱
۲
Prostejov
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland II Liga
Garbarnia
۰
۱
Slask Wroclaw II
inprogress
۱۹:۳۰
Zaglebie Lubin II
۰
۰
Lech Poznan II
inprogress
۱۹:۳۰
Radunia Stezyca
۰
۰
KS Hutnik Krakow
inprogress
۲۰:۳۰
Motor Lublin
-
-
KKS 1925 Kalisz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
۰
۰
Wisla Pulawy
inprogress
۲۰:۳۰
Siarka Tarnobrzeg
۰
۰
GKS Jastrzebie
inprogress
۱۹:۳۰
Gornik Polkowice
۰
۲
Pogon Siedlce
inprogress
۲۰:۳۰
Olimpia Elblag
-
-
Stomil Olsztyn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Slovakia Cup
Lokomotiva Kosice
۲
۲
Spartak Medzev
inprogress
۱۹:۳۰
PSC Pezinok
۰
۰
SK Vrakuna Bratislava
inprogress
۱۹:۳۰
FC Komjatice
۰
۵
FK Nove Zamky
inprogress
۱۹:۳۰
Krasnohorske Podhradie
۰
۰
OSK Rudnany
inprogress
۱۹:۳۰
Spartak Vysoka Nad Kysucou
۱
۲
SK Javornik Makov
inprogress
۱۹:۳۰
Sasova
۱
۴
SK Badin Obcianske Zdruzenie
inprogress
۱۹:۳۰
MFK Tahanovce
۱
۳
TJ Mladost Kalsa
inprogress
۱۹:۳۰
  England Professional Development League
Wigan U21
۵
۰
Watford U21
Finished
۱۶:۳۰
  Panama LPF
Independiente de La Chorrera
۳
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۳:۴۵
Herrera FC
۲
۲
Deportivo Universitario
Finished
۰۶:۰۰
  Lithuania I Lyga
Minija Kretinga
۳
۱
BFA Vilnius
inprogress
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
Athletic Bilbao (W)
۰
۰
Eibar (W)
inprogress
۲۱:۰۰
Flora Tallinn (W)
۰
۲
Gintra Universitetas (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic Reserves
۲
۱
Lambton Jaffas Reserves
Finished
۱۲:۴۵
  Norway NM Cup
Jerv
۱
۱
Odds Ballklubb
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
Gundelfingen
۰
۰
Turkspor Augsburg
inprogress
۲۱:۰۰
  Norway 3. Division avd. 3
Vidar
-
-
Sandnes Ulf 2
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United States USL Championship
New York Red Bulls II
۲
۱
Atlanta United II
Finished
۰۳:۳۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۷
۱
Young Lions
Finished
۱۶:۱۵
  Iceland 1. Deild
UMF Selfoss
-
-
Thor Akureyri
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Gaucho U20
SC Internacional RS U20
۳
۰
Sao Jose RS U20
Finished
۱۸:۳۰
  Uruguay Copa Uruguay
Colon FC
-
-
Los Halcones
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Portugal Super Cup Women
SL Benfica (W)
-
-
Braga (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Lauterach
-
-
Dornbirner SV
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Wolfurt
۰
۰
FC Egg
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Admira Dornbirn
-
-
VfB Hohenems
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SC Rothis
-
-
RW Rankweil
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
IPA SC Gofis
-
-
FC Rotenberg
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Asia CAFA U19 Championship
Iran U19
۲
۲
Kyrgyzstan U19
Finished
۱۷:۳۰
Tajikistan U19
۰
۰
Uzbekistan U19
inprogress
۲۰:۲۹
  World Islamic Solidarity Games U23
Senegal U23
۱
۱
Algeria U23
Finished
۱۸:۳۰
Morocco U23
۰
۲
Saudi Arabia U23
Finished
۱۵:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Malacateco
-
-
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Union Neumuenster
-
-
FC Kilia Kiel
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
TSV Bordesholm
-
-
TSB Flensburg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Eastern Suburbs U23
۱
۳
Peninsula Power U23
Finished
۱۴:۰۰
  Cameroon Championship Women
Lekie Filles FC (W)
۱
۲
Louves Minproff (W)
inprogress
۱۹:۰۰
Ebolowa (W)
۰
۱
Caiman Filles Douala (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Estonia Meistriliiga Women
Polva FC Lootos (W)
۰
۰
JK Tallinna Kalev (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Regionalliga West
SV Lippstadt 08
۰
۰
SV Rodinghausen
inprogress
۲۰:۳۰
  Iceland 4. Deild
Ymir
۲
۱
Hamar Hveragerdi
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Araguari AC U20
۰
۴
America MG U20
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Football Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۱
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۴:۰۰
  Oceania OFC Champions League Group A
Venus
۰
۱
ABM Galaxy
Finished
۰۷:۳۰
Lae City
۲
۳
Central Coast FC
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Subiaco AFC (W)
۲
۵
Perth SC (W)
inprogress
۱۶:۱۵
  Myanmar National League
Rakhine United
۱
۳
Hantharwady United
Finished
۱۳:۰۰
  Brazil Rio Cup
Barra da Tijuca
۳
۲
Artsul Futebol Clube
Finished
۱۷:۳۰
  Poland IV Liga
Okocimski Brzesko
۰
۰
Radziszowianka Radziszow
inprogress
۲۰:۳۰
  Norway U19 Cup
Brann U19
۱
۳
Stabaek U19
Finished
۱۶:۳۰
  Estonia Estonian Cup
Paide Linnameeskond III
۰
۱
Johvi FC Phoenix
inprogress
۲۰:۳۰
  Gambia Division 2
Kiang West FC
۰
۰
Greater Tomorrow FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
Zenit St Petersburg II
۲
۱
Yadro Saint-Peterburg
inprogress
۱۹:۳۰
Murom
۰
۰
FC Tver
inprogress
۱۹:۳۰
Znamya Truda OZ
۰
۱
Torpedo Vladimir
inprogress
۲۰:۰۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۰
Spartak Kostroma
inprogress
۲۰:۳۰
  Vietnam National Cup Women
Phong Phu Ha Nam II (W)
-
-
TP Ho Chi Minh FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Than Khoang San Viet Nam (W)
۰
۲
Ha Noi (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Russia FNL 2, Group 4
Dinamo Barnaul
۱
۳
Amkar
Finished
۱۵:۳۰
Irtysh Omsk
۰
۲
Zenit Izhevsk
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly International Matches U23
Cameroon U23
۲
۳
Turkey U23
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Emerging Jets (W)
۰
۰
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Australia VIC Premier League Women
Whitehorse United SC (W)
۱
۲
Eltham Redbacks (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Russia FNL 2, Group 3
SKA Khabarovsk II
۰
۱
FK Kaluga
Finished
۱۰:۳۰
FC Balashikha
۰
۱
Kolomna
Finished
۱۳:۳۰
Strogino Moscow
۴
۲
Sakhalin Sakhalinsk
Finished
۱۴:۳۰
Khimki II
۰
۰
Zenit Penza
Finished
۱۴:۳۰
Dynamo Vladivostok
۲
۲
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Noginsk
۱
۲
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۸:۳۰
FK Dolgoprudny
۰
۱
FK Sokol Saratov
inprogress
۱۹:۳۰
Avangard Kursk
۰
۰
FK Dinamo Bryansk
inprogress
۱۹:۳۰
Zvezda Ryazan
۰
۰
Rodina-2
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany Oberliga Niederrhein
FC Kray
-
-
VfB 03 Hilden
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید