0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۰
۰
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۳:۳۰
Pohang Steelers
۱
۱
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۴
۲
Jeju United
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Serie A
Corinthians Paulista
۰
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Mineiro
۳
۲
Fortaleza EC
Finished
۰۴:۳۰
CR Flamengo RJ
۳
۰
America Mg
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Paranaense
۴
۲
Bragantino Red Bull
Finished
۰۰:۰۰
  Japan J League
Nagoya Grampus Eight
۱
۱
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۵
۰
FC Tokyo
Finished
۱۴:۳۰
Consadole Sapporo
۱
۰
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۴:۰۰
Vissel Kobe
۰
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۱
Shimizu S-pulse
Finished
۱۳:۳۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۰
۰
Aalesunds FK
inprogress
۲۰:۳۰
Stromsgodset IF
۰
۰
Lillestrom SK
inprogress
۲۰:۳۰
Molde FK
-
-
Jerv
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sandefjord
۱
۰
Tromso IL
inprogress
۲۰:۳۰
Ham-Kam
۲
۲
Sarpsborg 08
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil Serie B
Sport Club do Recife
۰
۰
Brusque
Finished
۰۲:۰۰
Tombense MG
۱
۱
Nautico Capibaribe
Finished
۱۸:۳۰
  Peru Primera Division
Sporting Cristal Lima
۱
۰
Alianza Atletico
Finished
۰۱:۰۰
Academia Deport. Cantolao
۱
۰
Asociacion Deportiva Tarma
inprogress
۲۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Daejeon Citizen
۱
۱
Gimpo Citizen
Finished
۱۵:۳۰
Gwangju FC
۱
۴
Gyeongnam FC
Finished
۱۵:۳۰
Busan I. Park
۰
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
  Morocco Botola Pro
WAC Wydad Casablanca
۲
۱
Dhj Difaa Hassani Jdidi
Finished
۰۰:۰۰
HUSA Agadir
۲
۳
Raja Casablanca
Finished
۰۰:۰۰
Fath Union Sportive Rabat
-
-
MCO Mouloudia Oujda
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rapide Club Oued Zem
-
-
RSB Berkane
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Serie C
ABC Futebol Clube
۰
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۰:۳۰
Botafogo SP
۱
۰
Manaus FC
Finished
۱۸:۳۰
AE Altos
۰
۰
Vitoria BA
Finished
۰۲:۳۰
  Norway 1. Division
IK Start Kristiansand
۰
۱
Kongsvinger IL
Finished
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۱
۰
Skeid Oslo
Finished
۱۷:۳۰
Stabaek
۰
۰
Fredrikstad FK
Finished
۱۷:۳۰
  United States MLS
Real Salt Lake
۰
۰
Columbus Crew
Finished
۰۶:۳۰
D.C. United (Washington)
۱
۳
Nashville SC
Finished
۰۱:۳۰
Austin FC
۲
۲
FC Dallas
Finished
۰۵:۳۰
Houston Dynamo
۲
۰
Chicago Fire
Finished
۰۴:۳۰
Montreal Impact
۲
۱
Charlotte
Finished
۰۴:۰۰
Inter Miami CF
۲
۱
Minnesota United
Finished
۰۴:۳۰
Portland Timbers
۳
۰
Colorado Rapids
Finished
۰۷:۰۰
Toronto FC
۲
۱
Atlanta United
Finished
۰۴:۰۰
  Sweden Allsvenskan
Degerfors IF
۱
۱
AIK
Finished
۱۷:۳۰
GIF Sundsvall
۱
۴
Djurgardens IF
inprogress
۲۰:۰۰
Mjallby AIF
۱
۱
IFK Norrkoping
Finished
۱۷:۳۰
Hammarby IF
۲
۲
BK Hacken
Finished
۱۷:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Belgium (W)
۰
۱
Austria (W)
Finished
۱۹:۳۰
Bangladesh (W)
۰
۰
Malaysia (W)
Finished
۱۶:۳۰
Chile (W)
۰
۱
Venezuela (W)
Finished
۰۳:۰۰
Bosnia and Herzegovina (W)
۱
۲
Philippines (W)
Finished
۱۳:۳۰
Spain (W)
۷
۰
Australia (W)
Finished
۰۰:۰۰
Mexico (W)
۵
۱
Peru (W)
Finished
۰۵:۳۰
USA (W)
۳
۰
Colombia (W)
Finished
۰۴:۰۰
Hong Kong (W)
۱
۰
Singapore (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Colon de Santa Fe
۰
۱
Atletico Huracan
Finished
۰۱:۳۰
Estudiantes de la Plata
۰
۲
Newell's Old Boys
Finished
۰۱:۳۰
San Lorenzo
۰
۱
Tigre
inprogress
۲۰:۳۰
CA River Plate
۲
۱
Atletico Lanus
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Serie D Group 6
Ferroviaria SP
۰
۰
Nova Venecia FC
Finished
۰۰:۳۰
  Japan J2 League
Yokohama FC
۲
۰
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Omiya Ardija
۰
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۴:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Grulla Morioka
Finished
۱۳:۳۰
F.C. Ryukyu
۰
۱
Machida Zelvia
Finished
۱۴:۰۰
Jef United Ichihara Chiba
۳
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۹:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Hwaseong FC
۱
۰
Mokpo City
Finished
۱۴:۳۰
Gimhae City
۰
۲
Changwon City
Finished
۱۴:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۳
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۲:۳۰
Cheonan City
۰
۲
Yangju Citizen
Finished
۱۴:۳۰
  Nigeria Premier League
Enyimba
۰
۰
Heartland FC Owerri
inprogress
۱۹:۳۰
Gombe United
۲
۱
Wikki Tourist
inprogress
۱۹:۳۰
Shooting Stars 3SC
۲
۲
Abia Warriors
inprogress
۱۹:۳۰
Nasarawa United
۱
۱
Rivers United Dolphins
inprogress
۱۹:۳۰
Lobi Stars
۱
۰
Dakkada FC
Finished
۱۹:۳۰
Sunshine Stars FC
۲
۱
MFM - Mountain of Fire and Miracles FC
Finished
۱۹:۳۰
Kano Pillars
۱
۰
Enugu Rangers
Finished
۱۹:۳۰
Katsina United FC
۲
۱
Remo Stars
inprogress
۱۹:۳۰
  Chile Copa Chile
Universidad Catolica
۳
۰
Union San Felipe
Finished
۰۲:۰۰
CD Antofagasta
۱
۰
Deportes Limache
inprogress
۲۱:۰۰
O'Higgins
۲
۰
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۴:۳۰
  Norway 2. Division Group 2
Tromsdalen UIL
۱
۰
Brattvag
Finished
۱۵:۳۰
Asker Fotball
۱
۱
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۹:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۲
۱
Levanger FK
Finished
۱۷:۳۰
Alta IF
۱
۱
Kjelsas Oslo
Finished
۱۷:۳۰
  Uzbekistan Super League
Metallurg Bekobod
۰
۰
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
Olmaliq AGMK
۲
۲
Nasaf Qarshi
Finished
۱۹:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Incheon Namdong FC
۳
۲
Seoul Jungnang
Finished
۱۳:۳۰
Pyeongchang FC
۲
۳
Goyang KH FC
Finished
۱۴:۳۰
Geoje Citizen FC
۱
۲
Yangpyeong FC
Finished
۱۱:۳۰
  Tanzania Premier League
Prisons
۱
۰
Simba SC
Finished
۱۷:۳۰
Mtibwa Sugar
۲
۴
Namungo FC
Finished
۱۵:۳۰
  Japan J3 League
Matsumoto Yamaga FC
۲
۱
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
Imabari FC
۰
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۰۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Fukushima United FC
Finished
۰۹:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۱
۴
FC Gifu
Finished
۱۰:۳۰
  Chile Tercera Division
CD Rancagua Sur
۲
۰
CD Quillon
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Union Companias
۲
۱
Quintero Unido
inprogress
۲۰:۳۰
Deportes Linares
۲
۰
Provincial Osorno
Finished
۰۰:۰۰
  Sweden Superettan
Skovde AIK
۰
۲
Vasteras SK FK
Finished
۱۵:۳۰
Utsiktens BK
۱
۰
IK Brage Borlange
Finished
۱۵:۳۰
Dalkurd FF
۳
۲
AFC Eskilstuna
Finished
۱۷:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Maktaaral FC
۱
۱
FC Atyrau
inprogress
۱۹:۳۰
FK Aktobe
۳
۱
FC Astana
inprogress
۱۹:۳۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۱
۳
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۰
۲
FC Turan
Finished
۱۷:۳۰
FC Taraz
۱
۱
Kairat Almaty
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Primera Division
Libertad Asuncion
۱
۰
Cerro Porteno
Finished
۰۳:۴۵
General Caballero JLM
۲
۱
Resistencia SC
Finished
۰۱:۳۰
  Taiwan Premier League
Hang Yuen
۰
۰
Taichung Futuro
Finished
۱۲:۳۰
  Trinidad And Tobago T & T Ascension Tournament
Deportivo PF
۱
۰
Central Soccer World FC
Finished
۰۱:۳۰
Defence Force FC
۰
۰
Cunupia FC
Finished
۰۳:۴۵
  Australia NPL Northern New South Wales
Valentine Phoenix
۲
۳
Maitland
Finished
۰۸:۳۰
Weston Workers
۳
۱
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۹:۰۰
Lake Macquarie City FC
۲
۳
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۲
۰
Blacktown Spartans (W)
Finished
۱۱:۳۰
Bankstown City Lions (W)
۱
۰
Macarthur Rams (W)
Finished
۰۹:۵۵
NWS Koalas (W)
۱
۳
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic (W)
۰
۰
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۲:۴۵
Manly Utd (W)
۳
۳
FNSW Institute (W)
Finished
۱۱:۳۰
Northern Tigers (W)
۷
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۹:۵۵
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۱
۱
Queensland Lions SC
Finished
۰۹:۳۰
Capalaba
۱
۳
Eastern Suburbs
Finished
۱۴:۰۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Onsala BK
۱
۲
BK Astrio
Finished
۱۸:۳۰
  United States WPSL
FC Premier (W)
۲
۱
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Pleasanton Rage (W)
۱
۰
Fresno Freeze (W)
Finished
۰۵:۳۰
Colorado Pride (W)
۰
۲
Colorado Rapids (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Oklahoma City FC (W)
-
-
D'Feeters Kicks SC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Japan J4 League
Suzuka Unlimited
۰
۰
Kagura Shimane FC
Finished
۱۰:۳۰
Maruyasu Industries SC
۱
۲
Veertien Mie
Finished
۰۸:۳۰
Nara Club
۰
۰
Sony Sendai
Finished
۱۰:۳۰
Criacao Shinjuku
۲
۲
Verspah Oita
Finished
۱۰:۳۰
MIO Biwako Shiga
۰
۴
FC Osaka
Finished
۰۸:۳۰
  Maldives Dhivehi Premier League
TC Sports Club
۰
۱
Green Streets
Finished
۱۵:۳۰
Maziya SRC
۲
۲
Super United Sports
inprogress
۲۰:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
HK Vikingur (W)
۱
۱
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Ireland U19 League
Finn Harps U19
۳
۳
Treaty United U19
Finished
۱۸:۳۰
Shelbourne U19
۲
۲
Sligo Rovers FC U19
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Serie D Group 4
Juazeirense
۰
۲
EC Jacuipense
Finished
۰۱:۳۰
  Ethiopia Premier League
Bahir Dar Kenema FC
۱
۱
Sebeta City
Finished
۱۷:۳۰
Hadiya Hosaena
۲
۲
Welayta Dicha
Finished
۱۴:۳۰
Welkite Ketema
۳
۰
Jimma Aba Jifar
Finished
۱۱:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Racing Club de Montevideo
۱
۱
Villa Espanola
inprogress
۲۰:۰۰
Uruguay Montevideo
۳
۱
Juventud Piedras
Finished
۰۳:۴۵
  Colombia U19 Championship
Total Soccer U19
۱
۱
Leones U19
Finished
۱۹:۳۰
Barranquilla U19
۵
۰
Atletico Zamba U19
inprogress
۱۹:۳۰
  United States USL Championship
Oakland Roots SC
۳
۱
Atlanta United II
Finished
۰۶:۳۰
New Mexico United
۰
۲
Birmingham Legion FC
Finished
۰۵:۳۰
Orange County SC
۳
۱
Loudoun United FC
Finished
۰۴:۳۰
Memphis 901 FC
۲
۰
Detroit City FC
Finished
۰۵:۰۰
Monterey Bay
۱
۲
Sacramento Republic FC
Finished
۰۶:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۲
۵
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۳:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۲
۱
Charleston Battery
Finished
۰۵:۰۰
San Diego Loyal
۵
۰
Indy Eleven
Finished
۰۶:۳۰
Miami FC
۱
۳
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۳:۳۰
El Paso Locomotive FC
۵
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۶:۰۰
  Malawi Super League
Dedza Dynamos
۳
۲
Ekwendeni Hammers
Finished
۱۷:۰۰
Kamuzu Barracks
۰
۱
Big Bullets
Finished
۱۷:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
North Star
۱
۱
Souths United
Finished
۰۹:۳۰
Taringa Rovers
۰
۴
Holland Park Hawks
Finished
۱۰:۳۰
Coomera
۳
۳
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۴۵
  Canada Canadian Premier League
Pacific FC
۰
۳
HFX Wanderers FC
Finished
۰۱:۳۰
York United FC
۰
۰
Valour FC
inprogress
۲۰:۳۰
  World Friendly Club Matches
SV Lippstadt 08
۳
۱
TUS Bersenbruck
Finished
۱۵:۳۰
KF Ballkani
۰
۱
FC Drita Gjilan
inprogress
۲۰:۰۰
Randers FC
۶
۲
Elite 3000 Helsingor
Finished
۱۶:۰۰
The New Saints FC
۲
۱
Cliftonville FC
Finished
۱۷:۱۵
Yverdon-Sports
۱
۱
Dynamo Kiev
Finished
۱۸:۳۰
SV Tasmania Berlin
۱
۵
SV Babelsberg 03
Finished
۱۵:۳۰
Znicz Pruszkow
۰
۰
Motor Lublin
Finished
۱۹:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۴
۰
Berlin Ankaraspor 07
Finished
۱۶:۳۰
FC Nordsjaelland
۳
۰
Koge
Finished
۱۶:۳۰
Arminia Bielefeld
۱
۴
Universitatea Craiova
Finished
۱۸:۳۰
PFC Ludogorets Razgrad
۳
۰
1.FC Nurnberg
Finished
۱۸:۳۰
Makedonija GjP
۰
۰
KF Llapi Podujeve
inprogress
۲۰:۳۰
FC Koper
۰
۰
FK Vojvodina Novi Sad
inprogress
۲۰:۳۰
NK Celje
-
-
FK Borac Banjaluka
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
۲
۱
Veles Moscow
Finished
۱۸:۰۰
FK Radnik Surdulica
۱
۲
FK Sutjeska Niksic
inprogress
۲۱:۰۰
1. FC Koln II
۱
۴
Eupen
Finished
۱۵:۳۰
Rakow Czestochowa
۵
۱
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۰۰
Hallescher FC
۱
۳
SC Paderborn 07
Finished
۱۷:۳۰
FC Krasnodar II
۰
۰
FC Chayka
inprogress
۱۸:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۲
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
۱۹:۳۰
Heeslinger SC
۳
۰
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۵:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۱
۱
Akron Tolyatti
Finished
۱۵:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۰
۲
FC Sozopol
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Motala AIF FK
۰
۳
Pitea IF
Finished
۱۵:۳۰
Taby FK
۱
۱
IF Karlstad
Finished
۱۸:۳۰
TEAM TG FF
۱
۶
Sollentuna Utd FF
inprogress
۱۹:۳۰
Sandvikens IF
۴
۱
Umea FC
Finished
۱۶:۳۰
  Vietnam V-League 2
Pho Hien
۲
۲
Cong Anh Nhan Dan
Finished
۱۵:۳۰
Binh Phuoc
۰
۱
TTBD Phu Dong
Finished
۱۴:۳۰
DAK Lak
۱
۲
CLB Bong da Hue
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۱
۲
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Singapore Premier League
Geylang United FC
۱
۰
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Queensland Premier League
Mitchelton FC
۱
۲
Ipswich Knights
Finished
۱۲:۴۵
  China Super League
Wuhan Three Towns
۵
۰
Hebei CFFC
Finished
۱۲:۰۰
Chengdu Qianbao Better City
۲
۲
Shenzhen FC
Finished
۱۶:۰۰
Shanghai Shenhua
۲
۱
Guangzhou FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia NPL Capital Territory
Canberra Croatia
۰
۱
Gungahlin United FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
Tuggeranong United (W)
۲
۲
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Olympic (W)
۱
۱
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۹:۰۰
Wagga City Wanderers (W)
۲
۴
Gungahlin United (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Peru Reserve League
Sporting Cristal Reserves
۳
۳
Academia Deportiva Cantolao Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Cusco FC Reserves
۳
۲
Deportivo Municipal Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Alfonso Ugarte de Puno Reserves
۰
۱
FBC Melgar Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Sport Chavelines Juniors Reserves
۰
۰
Cesar Vallejo Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Sport Boys Reserves
۰
۱
Universitario de Deportes Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Blacktown City U20
۴
۰
Northbridge Bulls U20
Finished
۰۷:۳۰
Rockdale Ilinden U20
۱
۳
Sydney United 58 U20
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic U20
۴
۱
Sutherland Sharks U20
Finished
۰۸:۱۵
  Australia New South Wales League One
Central Coast Mariners Academy NPL
۱
۱
Hakoah Sydney City East
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Blacktown City FC
۳
۰
Northbridge FC Bulls
Finished
۰۹:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۳
۳
Sydney United
Finished
۰۹:۳۰
Sydney Olympic FC
۴
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۰:۳۰
  Hong Kong Division One League Cup
Wong Tai Sin
۱
۱
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۰۰
South China
۱
۲
Shatin SA
Finished
۱۲:۰۰
Wing Yee
۶
۳
Happy Valley FC
Finished
۱۰:۰۰
Central & Western
۰
۰
North District
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL Youth Queensland
Mitchelton U23
۱
۲
Ipswich Knights U23
Finished
۱۰:۳۰
Gold Coast Knights U23
۰
۲
Lions U23
Finished
۱۱:۳۰
Capalaba U23
۳
۰
Eastern Suburbs U23
Finished
۰۹:۴۵
  Australia NPL Queensland Women
Western Pride FC (W)
۳
۱
Logan Lightning (W)
Finished
۱۱:۳۰
Capalaba (W)
۰
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Vietnam V-League
Nam Dinh
۱
۱
TT Ha Noi
Finished
۱۵:۳۰
  Malaysia Liga M3
BRM FC
۰
۰
PIB FC
Finished
۱۷:۱۵
  Argentina Argentina Youth League
CA Ituzaingo U20
۰
۰
Los Andes U20
Finished
۱۶:۳۰
Club Comunicaciones U20
۲
۱
Canuelas FC U20
Finished
۱۶:۳۰
CA San Miguel U20
۳
۲
Real Pilar U20
Finished
۱۶:۳۰
UAI Urquiza U20
۵
۰
Deportivo Merlo U20
Finished
۱۶:۳۰
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۲
۱
Athletic 220
Finished
۰۹:۳۰
Tuv Buganuud
۱
۱
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۵:۳۰
BCH Lions
۲
۲
Khovd
Finished
۱۲:۳۰
  China League One
Guangxi Baoyun FC
۰
۰
Shijiazhuang Gongfu FC
Finished
۱۲:۳۰
Nanjing Fengfan
۰
۱
Qingdao Manatee
Finished
۱۲:۰۰
Shenyang Urban FC
۳
۱
Shanghai Jiading
Finished
۱۶:۰۰
Suzhou Dongwu
۰
۳
Nantong Zhiyun
Finished
۱۲:۳۰
  Bangladesh Premier League
Bashundhara Kings
۳
۲
Sheikh Russell KC
Finished
۱۴:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
AF Amadou Diallo
۰
۱
ES Bafing
inprogress
۲۰:۰۰
Racing Club d'Abidjan
۱
۰
SO Armee
inprogress
۲۰:۰۰
  Tunisia Ligue 1, Championship Group
CS Sfaxien
۲
۰
US Monastir
inprogress
۲۰:۳۰
Etoile Sportive du Sahel
۰
۰
Club Africain
inprogress
۲۰:۳۰
Esperance Sportive de Tunis
۰
۱
Ben Guerdane
inprogress
۲۰:۳۰
  United States NPSL
FC Frederick
۴
۳
First State FC
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota TwinStars
۱
۲
Sioux Falls Thunder FC
Finished
۰۴:۳۰
Tallahassee SC
۰
۲
AFC Mobile
Finished
۰۳:۳۰
Pensacola
۰
۱
Jacksonville Armada U23
Finished
۰۵:۰۰
FCM Portland
۴
۲
Las Vegas Legends
Finished
۰۳:۳۰
Miami Beach CF
۲
۱
Miami United FC
Finished
۰۴:۰۰
Miami Dutch Lions
۰
۵
Central Florida Panthers SC
Finished
۰۲:۳۰
Apotheos
۲
۰
LSA Athletico Lanier
Finished
۰۴:۰۰
Appalachian FC
۰
۰
North Alabama SC
inprogress
۰۴:۰۰
Joy St Louis Park
۱
۲
Minneapolis City
Finished
۰۴:۳۰
FC Motown
۰
۰
Philadelphia Ukrainian Nationals
inprogress
۰۴:۰۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Juventud Unida Gualeguaychu
۴
۱
Club Atletico Parana
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia LMT Virsliga
Riga FC
-
-
Valmieras FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Spartaks Jurmala
۰
۱
Rigas Futbola Skola
inprogress
۲۰:۳۰
Tukums 2000
۰
۱
BFC Daugava Daugavpils
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Liga BPI Women
CA Ouriense (W)
۰
۰
CF Benfica (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Skelleftea FF
۶
۰
Ytterhogdals IK
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Korsnas IF FK
۱
۲
Ragsveds
Finished
۱۸:۳۰
Kvarnsvedens IK
۰
۱
Kungsangens IF
inprogress
۲۰:۳۰
  Mozambique Mocambola
LD Maputo
۰
۰
Incomati
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Super League
Mully Children Family
۱
۰
Migori Youth
Finished
۱۶:۳۰
Naivas FC
۰
۰
Mwatate United
Finished
۱۶:۳۰
Muhoroni Youth FC
۱
۰
Silibwet
Finished
۱۴:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Leones Negros Guadalajara
۰
۰
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۶:۳۵
  Belarus Premier League
Dinamo Brest
۱
۳
Dinamo Minsk
Finished
۱۹:۳۰
FC Minsk
۲
۴
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۷:۳۰
Arsenal Dzyarzhynsk
-
-
Slavia Mozyr
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Rappe GOIF
۳
۱
Asarums IF FK
Finished
۱۹:۳۰
Ariana FC
۰
۰
FC Rosengard
Finished
۱۷:۳۰
  Australia VIC Premier League Women
Melbourne University (W)
۲
۲
Casey Comets (W)
Finished
۰۹:۳۰
Southern United (W)
۳
۰
South Yarra (W)
Finished
۱۰:۰۰
Melbourne Knights (W)
۰
۸
Preston Lions (W)
Finished
۰۷:۳۰
Geelong Galaxy (W)
۹
۰
Whitehorse United SC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Eltham Redbacks (W)
۰
۶
Boroondara Eagles (W)
Finished
۱۳:۳۰
  United States USL League Two
Western Mass Pioneers
۳
۲
Vermont Green
Finished
۰۳:۰۰
Texas United
۳
۱
Blue Goose SC
Finished
۰۴:۳۰
Kings Hammer FC
۱
۱
Fort Wayne FC
Finished
۰۳:۳۰
LA Parish AC
۰
۵
Little Rock Rangers
Finished
۰۴:۳۰
Nona FC
۳
۱
Florida Elite
Finished
۰۳:۳۰
Kaw Valley
۲
۰
Chicago City SC
Finished
۰۵:۰۰
Colorado ISA
۲
۳
Park City Red Wolves
Finished
۰۵:۰۰
The Villages
۱
۱
Tampa Bay United
Finished
۰۳:۳۰
Southern Soccer Academy Kings
۰
۲
Dalton Red Wolves SC
Finished
۰۴:۰۰
Corpus Christi FC
۰
۰
Brazos Valley
inprogress
۰۴:۳۰
New Jersey Copa
۲
۱
Long Island Rough Riders
Finished
۰۱:۳۰
Minneapolis City
۰
۲
Peoria City
Finished
۰۳:۳۰
Charlotte Independence II
۰
۴
Wake FC
Finished
۲۲:۳۰
Westchester Flames
۰
۲
FA Euro New York
Finished
۰۴:۰۰
Chicago Dutch Lions
۱
۷
Chicago FC United
Finished
۰۴:۳۰
Ventura County Fusion
۱
۰
Central Valley Fuego II
Finished
۰۶:۳۰
  United States NISA
Chattanooga FC
۰
۰
Michigan Stars
Finished
۰۴:۰۰
  United States UWS
KC Courage (W)
۳
۱
Wichita (W)
Finished
۰۰:۳۰
Calgary Foothills FC (W)
۲
۰
Arizona(W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Reserves
۰
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Valentine Phoenix Reserves
۱
۰
Maitland FC Reserves
Finished
۱۰:۴۵
Lake Macquarie Reserves
۰
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۶:۳۰
  Sri Lanka Super League
Police SC
۰
۱
Super Sun SC
Finished
۱۴:۳۰
Solid SC
۱
۷
Java Lane SC
Finished
۱۴:۳۰
SLTB SC
۰
۴
Pelicans SC
Finished
۱۴:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
CAPS United
۰
۱
ZPC Kariba FC
Finished
۱۷:۳۰
Highlanders
۳
۲
Black Rhinos FC
Finished
۱۷:۳۰
Tenax FC
۰
۲
FC Platinum
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Iceland Cup
HK Kopavogur
۶
۰
Dalvik/Reynir
Finished
۱۸:۳۰
KA Akureyri
۲
۰
Fram Reykjavik
inprogress
۲۰:۳۰
  Mali Premiere Division
Onze Créateurs
۲
۰
Stade Malien
inprogress
۲۰:۳۰
  United States USL League One
Greenville Triumph SC
۲
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۳:۳۰
Central Valley Fuego
۳
۲
North Carolina
Finished
۰۷:۰۰
Chattanooga Red Wolves
۱
۲
FC Tucson
Finished
۰۴:۰۰
South Georgia Tormenta FC
۲
۳
Union Omaha
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۳
۲
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۷:۱۵
  Singapore NFL Division 1
GFA Sporting Westlake
۲
۰
Mattar Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
Tiong Bahru FC
۲
۳
Warwick Knights FC
Finished
۱۶:۰۰
  Norway 2. Division Group 1
Ullern
۲
۲
Sotra Sportsklubb
Finished
۱۶:۳۰
Vard Haugesund
۱
۱
Notodden FK
Finished
۱۶:۳۰
Moss
۲
۰
Egersund IK
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Desamparados
۲
۰
CA Liniers Bahia Blanca
Finished
۱۸:۳۰
Olimpo
-
-
Sol de Mayo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Egypt Premier League
Misr Lel Makasa
-
-
Al Masry Club
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Georgia Erovnuli Liga
FC Lokomotivi Tbilisi
۰
۲
FC Telavi
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
-
-
Banga Gargzdai
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Suduva Marijampole
۰
۵
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۱۹:۲۵
FK Dziugas Telsiai
۲
۰
Lietava Jonava
Finished
۱۶:۳۰
  United States USL Women
Kaw Valley FC (W)
۰
۴
Chicago City SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Atyra FC
۱
۰
River Plate Asuncion
Finished
۱۸:۳۰
Sportivo Iteno
۰
۱
3 de Febrero
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Reserve League
Central Cordoba Reserves
۲
۱
CA Talleres de Cordoba Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Independiente Reserves
۷
۱
Patronato Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Atletico River Plate
۰
۱
Boston River
Finished
۱۷:۳۰
Defensor Sporting
۱
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۱:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Charlestown Azzurri (W)
۱۳
۰
New Lambton FC (W)
Finished
۱۰:۱۰
  Brazil Brasileiro U20
Atletico GO U20
۱
۵
Corinthians U20
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera B Women
CA Atlas (W)
۱
۸
Velez Sarsfield (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Gambia GFA Premier League
Hawks FC
۰
۰
Gambia Ports Authority
inprogress
۲۰:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Panevezys II
۵
۲
FC Garliava
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Byasen Toppfotball
۴
۰
Innstrandens IL
Finished
۱۷:۳۰
Rosenborg BK II
۱
۱
Trygg/Lade
Finished
۱۷:۳۰
Junkeren
۲
۱
Nardo FK Trondheim
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Lillestrom 2
۰
۳
Floya
Finished
۱۸:۳۰
Lorenskog IF
۲
۰
Harstad IL
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Viltis Vilnius
۲
۱
Kauno Zalgiris II
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Grebbestads IF
۱
۴
Yxhults IK
Finished
۱۸:۳۰
Stenungsunds IF
۱
۱
IFK Kumla FK
Finished
۱۶:۳۰
Angered BK
۳
۱
Mjolby AI FF
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Tubarao
۰
۳
CA Carlos Renaux
Finished
۱۸:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Istiklol
۷
۰
FK Ravshan Zafarabad
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Araguari AC U20
۰
۰
Uberlandia U20
Finished
۱۶:۳۰
CA Serranense U20
۱
۴
America Teofilo Otoni U20
Finished
۱۷:۳۰
AC Tres Coracoes U20
۲
۱
Santarritense U20
Finished
۱۷:۳۰
  Bhutan Premier League
Terton FC
۱
۷
RTC FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Takin
۱۱
۳
Namlha FC
Finished
۱۴:۳۰
  South Africa League Women
Johannesburg Uni (W)
۵
۱
Thunderbirds Ladies (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Cartagines
-
-
LD Alajuelense
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Georgia National League 2
FC Shuqura Kobuleti
۳
۱
FC Gareji
Finished
۱۸:۳۰
FC Samtredia
۶
۰
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۸:۳۰
FC Spaeri
۱
۱
FC Merani Martvili
Finished
۱۸:۳۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
07 Vestur Sorvagur
۰
۱
B36 Torshavn
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Arameiska-Syrianska
۱
۴
Assyriska United IK
Finished
۱۷:۳۰
Assyriska Foreningen
۱
۰
IFK Lidingo
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Temperley
۲
۰
Flandria
Finished
۰۱:۴۰
  Brazil Serie D Group 1
Nautico RR
۴
۲
Humaita
Finished
۰۱:۳۰
  North and Central America CONCACAF U20 Championship
Cuba U20
۰
۱
Panama U20
Finished
۰۰:۳۰
Honduras U20
۴
۱
Curacao U20
Finished
۰۱:۳۰
USA U20
۵
۰
Nicaragua U20
Finished
۰۵:۰۰
  Belarus Reserve League
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۱
۲
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Neman Grodno Reserves
۰
۲
BATE Borisov Reserves
Finished
۱۵:۳۰
FK Slutsk Reserves
۰
۳
FC Vitebsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Os Turnforening
۱
۳
FC Lyn Oslo
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
CAAC Brasil FC
۴
۰
Barcelona RJ
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Stord Sunnhordland FK
۱
۱
Viking 2
Finished
۱۷:۳۰
  Cameroon Elite One
Canon Sportif de Yaounde
۲
۱
Racing de Bafoussam
Finished
۱۹:۰۰
Tonnerre Yaounde
۱
۴
Yong Sp. Academy
Finished
۱۹:۰۰
Stade Renard
۰
۰
Djiko FC de Bandjoun
Finished
۱۹:۰۰
Union Sportive de Douala
۲
۱
APEJES FC
Finished
۱۹:۰۰
Panthere de Nde
۵
۴
AS Fortuna de Mfou
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Carioca 2
Friburguense RJ
-
-
Olaria AC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید